X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Prośba o wypełnienie ankiety
Odpowiedz

Prośba o wypełnienie ankiety

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • natalia2000 Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 27 października 2023, 18:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam. Przeprowadzam badanie na rzecz pracy magisterskiej. Potrzebuję jeszcze sporo mężczyzn (18-35 lat). Prosiłabym o wypełnienie. Badanie jest anonimowe (nie będę w stanie zidentyfikować poszczególnych osób) i zajmuje ok. 10 minut. https://forms.gle/FdpH6Rrzbgc34ZSK6

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ