X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Przerost grzyba Candida, a problem z zajściem w ciążę
Odpowiedz

Przerost grzyba Candida, a problem z zajściem w ciążę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. U mojego męża stwierdzono znaczny przerost candidy w układzie pokarmowym, a od jakiegoś czasu staramy się o dziecko. Z tego co czytałam Candida może być przyczyną bezpłodności. Czy któraś z Was albo może Wasi faceci mieli z tym problem? Czy po zastosowaniu terapii i zniszczeniu grzyba udało się Wam zajść w ciąże? Wiem że ciężko to dziadostwo wytępić :(

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ