X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy różnica wieku między partnerami i płodność faceta
Odpowiedz

różnica wieku między partnerami i płodność faceta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lola199 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 lipca 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Mąż ma 44lat a ja 32. Chcemy starać się o dziecko ,jednak zadaję sobie pytanie czy mimo różnicy wieku będzie to możliwe i jak ma się płodność fceta w tym wieku do stworzenia dziecka? Jak można poprawić jakość plemników i jak często można się kochać aby doszło do poczęcia w dni płodne? Kupiłam mu selen i cynk z dobrej firmy żeby brał. Jak można poprawić jedzeniem i co jeść żeby plemniki były dobrej jakości? Oraz jak zwiększyć lb plemników?

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 17 lipca 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 31 mój mąż 46. Bez przesady, to młody chłop jeszcze.Najpierw się starajcie,jeśli po pół roku nic wtedy będziecie się zastanawiać ;)

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytaj inne wątki - jest wszystko o suplementach. Myśle jednak, ze nie ma co się martwić na zapas skoro jeszcze nie zaczęliście się starać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam 34 lata moj partner 42 jak zaszlam w ciaze ( seks 1 w miesiacu bo pracowal 600 km odde mnie). On twierdzi ze nawet 60 latek moze:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ