X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Suplement dla niego
Odpowiedz

Suplement dla niego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam zakładam nowy wątek bo po przeczytani kilku wątków aż mnie głowa rozbolała tyle informacji a każda ważna. Wiem że suplement to kwestia indywidualna ale chciałam się poradzić co zakupić narzeczonemu. Staramy się o dzidzie i chcemy zakupić już jakiś suplement. Do wizyt lekarzy jeszcze szmat czasu. Także dziękuje z góry. Zastanawiam się nad Fertilmanem i Promenem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 12:36

  • marsylianka Przyjaciółka
    Postów: 79 38

    Wysłany: 16 września 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fertilman o wiele bogatszy skład. Wklejałam już kiedyś ale masz porównania suplementów:

    http://badanie-nasienia.pl/artykuly-i-opracowania/preparaty-sklad/
    http://www.przedciaza.pl/poradnik/suplementy-diety-plodnosc/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięuje

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 20 września 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M. bierze vitotal dla mężczyzn, al;e kuracja trwa tylko 3 miesiące. Później przerwa ok. miesiąca, dwóch. Tą przerwę pijemy dużo soków i jemy więcej warzyw. Potem znowu 3 miesiące vitotal.

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • gabiqq Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 25 września 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż bierz co rano SELENITABS

    http://www.ibg.pl/witaminy-i-antyoksydanty/fin-selenitabs-naturalny-selen.html

    Nie reklamuje niczego, po prostu fajnie jest opisane ;).
    Do tego tran, kwas foliowy i pijemy Magnez z B6
    Zobaczymy efekty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 14:08

    Styczeń ICSI - :(
    Marzec - Crio
    Czekamy Na Ciebie, a może na WAS? <3
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 4 października 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój bierze androvit narazie dwa miesiące jeszcze miesiąc pobierze i sprawdzimy czy coś się poprawiło.

  • Aniabel Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 29 października 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a możecie polecić jakieś "naturalne jedzonko", które będa miały działanie podobne jak suplementy?

  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 29 października 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej! na płodność mężczyzny najlepiej jeść: orzechy brazylijskie, fasolę, pestki dyni, owoce morza, chude mięso, ryby, wątróbka, jajka, czarne porzeczki, cytrusy, maliny, truskawki, chrzan, brukselka, brokuł, jarmuż, papryka, agrest, dziką różę, ja próbuję mojemu jakoś je przemycać w jedzeniu ale to nie takie łatwe, dobrze że niektóre z tych rzeczy lubi więc je, ale i tak podaję mu suplementy.

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podaję Salfazin, ale niestety nieregularnie, staram się dopiero od jakiegoś czasu co wieczór dawać dawkę :)
    Do tego kwas foliowy i magnez. Czasem tran.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a wit E 400 na ruchliwosc plemnikow, facet ma spozywac caly czas, czy tez przerwy robic w stosowaniu tego leku?

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 4 listopada 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też brał vitotal dla mężczyzn, ale można go właśnie stosować tylko 3 miesiące potem przerwa.

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coz, wiec moj bedzie musial przerwe zrobic, ale on juz lykal ja z dobre 4 miechy, wiec mam nadzieje, ze nic nie zaszkodzilo zamiast pomoc... <3

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 5 października 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 5 października 2015, 17:32

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 11 października 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kim ty jestes zeby prawić takie pseudomorały?
    Ja nigdzie nie napisałam,ze profertil jest cudownym lekiem i pomoże każdemu,nam pomógł i mówie o swoim przypadku a nie o poważnym schorzeniach męskich,ktore wymagaja pomocy medycznej.
    Nikomu nie wciskam kitu i nie obiecuje,ze po profertilu zajdzie w ciąże,kazdy ma swoj rozum i sam potrafi podjąć decyzje czy jest to mu potrzebne czy nie.

    A ty ledwo co zalozylas konto i taki post?bardzo dziwne,na pewno to nie twoje jedyne konto i nie jestes tym za kogo sie podajesz,po co zakladalas nowe konto "landryneczko" :)

    f2wli09kno5rlzcx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ