X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy tabletki na obfity wytrysk dla męża
Odpowiedz

tabletki na obfity wytrysk dla męża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Laura32 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szukam tak jak w temacie. Mój mąż ma wytrysk o objętości zaledwie pół łyżeczki a wiem że powinno być tego więcej po moich poprzednich partnerach. Szukałam w internecie i natknęłam się na taki blog z forum
    tabletki na obfity wytrysk forum opinie
    Co sądzicie o tych preparatach?. Czy są jakieś naturalne sposoby bez faszerowania się chemią?




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2022, 14:38

  • Laura32 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pozycji misjonarskiej za­wsze było mu za luźno - Po kilku­nastu ruchach jego członek wiotczał.
    Zaczęła się martwić i uża­lać, że matka natura nie obdarowała go wystarczająco hojnie.
    - Kiedyś jednak, dla odmiany, kochaliśmy się na jeźdźca i wtedy ide­alnie przylegaliśmy do siebie. Podobnie było w sytuacjach, kiedy brał mnie od tyłu, a także z tak zwanymi pagonami,
    gdy kładłam nogi na jego ramio­nach. Wchodził wystar­czająco głęboko.
    W tych pozycjach jej reakcje były zupełnie inne. Jego zachowanie by­ło wspaniałym dopingiem
    dla nas obojga.

  • izalichocka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 13 października 2023, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosent 600 na to dobry. Chyba używają w filmach XXX tych pigułek

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ