X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy tabletki na obfity wytrysk dla męża
Odpowiedz

tabletki na obfity wytrysk dla męża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Laura32 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szukam tak jak w temacie. Mój mąż ma wytrysk o objętości zaledwie pół łyżeczki a wiem że powinno być tego więcej po moich poprzednich partnerach. Szukałam w internecie i natknęłam się na taki blog z forum
    tabletki na obfity wytrysk forum opinie
    Co sądzicie o tych preparatach?. Czy są jakieś naturalne sposoby bez faszerowania się chemią?




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2022, 14:38

  • Laura32 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pozycji misjonarskiej za­wsze było mu za luźno - Po kilku­nastu ruchach jego członek wiotczał.
    Zaczęła się martwić i uża­lać, że matka natura nie obdarowała go wystarczająco hojnie.
    - Kiedyś jednak, dla odmiany, kochaliśmy się na jeźdźca i wtedy ide­alnie przylegaliśmy do siebie. Podobnie było w sytuacjach, kiedy brał mnie od tyłu, a także z tak zwanymi pagonami,
    gdy kładłam nogi na jego ramio­nach. Wchodził wystar­czająco głęboko.
    W tych pozycjach jej reakcje były zupełnie inne. Jego zachowanie by­ło wspaniałym dopingiem
    dla nas obojga.

  • izalichocka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 13 października 2023, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosent 600 na to dobry. Chyba używają w filmach XXX tych pigułek

  • stefannno Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 lipca, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura32 wrote:
    szukam tak jak w temacie. Mój mąż ma wytrysk o objętości zaledwie pół łyżeczki a wiem że powinno być tego więcej po moich poprzednich partnerach. Szukałam w internecie i natknęłam się na taki blog z forum
    Botoks kraków

    Co sądzicie o tych preparatach?. Czy są jakieś naturalne sposoby bez faszerowania się chemią?

    to bardzo slabe preparaty

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ