X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Test wiązania z hialuronianem
Odpowiedz

Test wiązania z hialuronianem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któraś może się orientuje - zrobiliśmy test wiązania z hialuronianem i przy normie powyżej 80% mamy równe 80%. Myślicie że może to być przyczyna naszej niepłodności? To prawie norma... Wizyta z konsultacją za ponad tydzień...

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • rybeczki Znajoma
    Postów: 30 3

    Wysłany: 22 lipca 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 63% dzisiaj dostałem wyniki jak to stwierdziła Pani doktor to 63% plemników które się wiążą z kwasem więc nie jest źle.

  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 22 lipca 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż ma 61 % i Pani doktor powiedziała, że naturalnie będzie ciężko zajść w ciążę, baa do inseminacji nawet się nie nadaje przy słabych wynikach nasienia. 80 % to norma więc jest ok.

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • rybeczki Znajoma
    Postów: 30 3

    Wysłany: 22 lipca 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja morfologia z dzisiaj a jestem dopiero 2 miesiące na kuracji lekami:
    image.jpg

    Więc chyba nie najgorzej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2016, 18:13

  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 22 lipca 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chciałabym, żeby mój mąż miał takie nasienie:) Trzymam kciuki żeby jak najszybciej się udało:)

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • rybeczki Znajoma
    Postów: 30 3

    Wysłany: 22 lipca 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChudaRuda wrote:
    No chciałabym, żeby mój mąż miał takie nasienie:) Trzymam kciuki żeby jak najszybciej się udało:)

    Mam takie wyniki dopiero od tego roku a i tak nie wchodzi. Jak robiłem w diagnostyce badanie to wyszło coś takiego:
    1111.jpg

    Od tego czasu zażywam bardzo dużo suplementów i po 2 miesiącach mam wyniki jak wyżej.

  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 22 lipca 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie suplementy bierzesz? Mój mąż bierze l-karnityne 2000mg, salfazin i wit.C 1000 . Zobaczymy czy coś się poprawi po tych suplach.

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • rybeczki Znajoma
    Postów: 30 3

    Wysłany: 22 lipca 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChudaRuda wrote:
    Jakie suplementy bierzesz? Mój mąż bierze l-karnityne 2000mg, salfazin i wit.C 1000 . Zobaczymy czy coś się poprawi po tych suplach.

    Od lekarza dostałem taką listę sumplementów (zażywam od dwóch miesięcy):
    photo_2016_06_06_22_55_56.jpg
    Dodatkowo:
    l-agrynina
    l-lisyna
    magnez w różnej postaci
    ashwagandha


    podczas wysiłku Tribuactiv
    oraz niezawodną macę (ekstrakt z korzenia maca 4:1) w ilości 1 łyżeczki dziennie (macę stosuję od 2 tygodni)


    Dodam, że ilość po stosunku jest większa badanie zawsze mnie jakoś stresuje bo szybko itd.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ