X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Upłynnienie mechaniczne i aglutynacja 2 stopień
Odpowiedz

Upłynnienie mechaniczne i aglutynacja 2 stopień

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jak w temacie, mąż zrobił wyniki nasienia , byłam z nimi u mojego ginekologa( bo to on je zlecił) popatrzył i stwierdzil ,że nie ma sie do czego przyczepić. Już poczytałam o tym upłynnieniu mechanicznym i piszą , że tylko inseminacja moze pomóc... Stopień aglutynacji 2 ( 10-50 plemników tworzy skupiska, obecne dość liczne wolne), oprócz tego komórki okrągłe 6,00 10^3/ul (0,00-5,00) a i objętość nasienia 8 ml ( 2-8), może któraś z Was ( a właściwie z Waszych partnerów) miał podobną sytuacje ? Nie wiem co dalej z tym robić, czy posłuchać lekarza i pojechać do androloga?? pozdrawiam

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 października 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia zrobcie w pierwszej kolejnosci posiew nasienia i usg jader..
    i jak najbardziej urolog/androlog ginekolodzy patrza tylko po ilosci plemnikow i ewentualnie ile zywych/marteych i jaki ruch maja :?

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje bardzo Aniu

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ