X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Usg jąder
Odpowiedz

Usg jąder

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dominika92 Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny potrzebuje pomocy.

    Mąż był na badaniu usg jąder i troszke mnie niepokoi ich wynik, doktor która wykonywała badanie mówiła że nie dzieje się nic niepokojącego ale wizyte mamy u lekarza dopiero w maju a do tego czasu zwariuje z nerwow.

    Jądra o jednorodnej, prawidłowej echogeniczności z kilkoma zwapnieniami do dł. 1,3 mm
    Unaczynnienie jąder prawidłowe.
    W głowie najądrza prawego torbiel śr. 2mm
    W głowie najądrza lewego torbiele o wymiarach 4x2 mm i śr 1,7 mm
    Naczynia żylne w powróżkach nasiennych nie są poszerzone
    Nie widać zwiększonej ilości płynu pomiędzy ołonkami jąder
    Nie widać patologicznych węzłów chłonnych pachwinowych.

    Może kogoś partner miał podobny wynik i może ktoś podpowiedzieć czy to coś poważnego? Martwią mnie te zwapnienie i torbiele, chodź ta pani doktor mówila ze nic zlego sie nie dzieje ..

    Dodam że pierwsze paramerty nasienia nie były najlepsze ale też nie jakieś tragiczne nasza pani doktor stwierdziła że nadaje się do przelecznia. Niedlugo powtarzamy badanie.

    dominika92
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Fotelik samochodowy - jak zadbać o bezpieczeństwo w czasie jazdy?

Bezpieczeństwo dziecka jest priorytetem każdego rodzica. Jednym z takich obszarów, gdzie jest ono szczególnie ważne jest zakup, montaż i korzystanie z fotelika samochodowego. Co zatem zrobić, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo w trakcie rodzinnych podróży z noworodkiem i niemowlakiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ