X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Wyniki seminogramu - pomoc z interpretacją
Odpowiedz

Wyniki seminogramu - pomoc z interpretacją

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • StecMaciej Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 lutego, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    jest to mój pierwszy post na forum i pierwsze wyniki badania, nie mam pojęcia czy wszystko jest ok, czy nie. Martwi mnie bardzo jeden współczynnik:

    Ruch postępowy PR+PS (typ a+b) 39.0%
    Ruch całkowity PR+NP+PS (typ a+b+c) 48.1%
    Żywe plemniki: 62%
    Plemniki o prawidłowej budowie 1% (ten punkt mnie martwi).
    W preparacie bezpośrednim zaobserwowano pojedyncze ruchome witki plemników bez główek (podejrzenie pinheads).
    Obecne pasma agregacji<150 plemników.


    Będę wdzięczny za jakąkolwiek informację na temat wyników, dopiero zaczynamy z partnerką rozmowy o dziecku i jeszcze nie podjęliśmy żadnego leczenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lutego, 11:53

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ