X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Wysokie FSH
Odpowiedz

Wysokie FSH

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ètoile Koleżanka
    Postów: 69 16

    Wysłany: 19 marca 2021, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Czy któraś z Was zaszła w ciążę mimo tragicznych wyników nasienia? Mam na myśli wysoki wynik FSH i w związku z tym obniżone parametry nasienia.

    Czy uzyskałyście prawidłowe zarodki?
    Czy polecacie androloga bądź klinikę, która radzi sobie ze słabym nasieniem?

    Jestem po drugim nieudanym IVF.

    Serce mi pęka z rozpaczy.

    36l.
    1 IVF nieudane Artvimed
    2 IVF start 07.01.2021 ❄️8A
    FET 10dpt beta16, 14 dpt beta7💔
    3 IVF ..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2021, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ètoile wrote:
    Cześć Dziewczyny,

    Czy któraś z Was zaszła w ciążę mimo tragicznych wyników nasienia? Mam na myśli wysoki wynik FSH i w związku z tym obniżone parametry nasienia.

    Czy uzyskałyście prawidłowe zarodki?
    Czy polecacie androloga bądź klinikę, która radzi sobie ze słabym nasieniem?

    Jestem po drugim nieudanym IVF.

    Serce mi pęka z rozpaczy.
    A jakie teraz mieliście procedury? My nie znamy co prawda przyczyny, ale mamy kiepskie parametry nasienia. W pierwszej procedurze uzyskaliśmy 3 blastki klasy bb. Mieliśmy zastosowane pICSI + separacja plemników.

  • Ètoile Koleżanka
    Postów: 69 16

    Wysłany: 19 marca 2021, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć CzereśniowaMama,

    Obie procedury IMSI.
    Koncentracja 2ml w całości.

    Z obu procedur żaden zaronek nie dotrwał do 5 doby.
    Teraz zamrożony został jeden w trzeciej dobie 8a, pozostałe dzieliły się beznadziejnie od samego początku.

    Gdzie się leczyłaś?

    36l.
    1 IVF nieudane Artvimed
    2 IVF start 07.01.2021 ❄️8A
    FET 10dpt beta16, 14 dpt beta7💔
    3 IVF ..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2021, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ètoile wrote:
    Cześć CzereśniowaMama,

    Obie procedury IMSI.
    Koncentracja 2ml w całości.

    Z obu procedur żaden zaronek nie dotrwał do 5 doby.
    Teraz zamrożony został jeden w trzeciej dobie 8a, pozostałe dzieliły się beznadziejnie od samego początku.

    Gdzie się leczyłaś?
    Invicta, w ostatnim badaniu przed procedurą koncentracja wynosiła 1.8, czyli jeszcze mniej. Mamy dwie blastki z 5 doby i jedna z 6.
    Żadnych dodatkowych procedur Wam nie proponowali ?

  • Yoa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 31 marca 2021, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, partner dzis odebral wyniki- lekko podwyzszone FSH, vzy to bardzo zle i czy mozna cos z tym zrobic?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ