Forum Męskie sprawy Zamrożenie nasienia
Odpowiedz

Zamrożenie nasienia

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kotek Koleżanka

Wysłany: 2 kwietnia 2013, 08:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie czy możliwe jest zamrożenie nasienia do "późniejszego wykorzystania" w inseminacji?

78de0dd404ba84e12a056e9c239d99c7.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Fedra Autorytet

Wysłany: 2 kwietnia 2013, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko zalezy od Kliniki i przedewszystkim od jakości nasienia...
    bo można mrozić ale jeśli jest złej jakości trzeba brać pod uwagę ze przy rozmrożeniu może się okazać ze większość jest uszkodzona i nie nadaje się do niczego...
    dlatego w tej kwestii zapytaj się dokładnie w Klinice...
    ja powinnam być u lekarza który pracuje w Klinice 13 kwietnia to się mogę zapytać :)

17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • kotek Koleżanka

Wysłany: 3 kwietnia 2013, 09:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jesteś! Dziękuje Ci, ale już zapytam sama na kolejnej wizycie. no własnie czyli rozmrażanie powoduje pogorszenie nasienia, tak?

78de0dd404ba84e12a056e9c239d99c7.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Fedra Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2013, 10:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety tak tak samo jest jeśli byś chciała zamrozić jajeczka po odmrożeniu już nie wszystkie będą dobre :/

a jeśli można zapytać dlaczego pytasz o mrożenie nasienia?

17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego