X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Zamrożenie nasienia
Odpowiedz

Zamrożenie nasienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kotek Koleżanka
    Postów: 46 9

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie czy możliwe jest zamrożenie nasienia do "późniejszego wykorzystania" w inseminacji?

    78de0dd404ba84e12a056e9c239d99c7.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko zalezy od Kliniki i przedewszystkim od jakości nasienia...
    bo można mrozić ale jeśli jest złej jakości trzeba brać pod uwagę ze przy rozmrożeniu może się okazać ze większość jest uszkodzona i nie nadaje się do niczego...
    dlatego w tej kwestii zapytaj się dokładnie w Klinice...
    ja powinnam być u lekarza który pracuje w Klinice 13 kwietnia to się mogę zapytać :)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • kotek Koleżanka
    Postów: 46 9

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jesteś! Dziękuje Ci, ale już zapytam sama na kolejnej wizycie. no własnie czyli rozmrażanie powoduje pogorszenie nasienia, tak?

    78de0dd404ba84e12a056e9c239d99c7.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety tak tak samo jest jeśli byś chciała zamrozić jajeczka po odmrożeniu już nie wszystkie będą dobre :/

    a jeśli można zapytać dlaczego pytasz o mrożenie nasienia?

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ