X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Zero prawidłowych plemników
Odpowiedz

Zero prawidłowych plemników

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ktosiowa Autorytet

Wysłany: 24 czerwca 2016, 18:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane,

Mam wyniki nasienia mojego M.
    W morfologi wyszło: zero prawidłowych plemników. Jeśli ktoś sie zna, to proszę o odpowiedź:
    1. Czy to jest stan ostateczny?
    2. Czy ten stan oznacza, ze od zawsze było zero prawidłowych plemników czy jest to rzecz nabyta?

:(
    Ktosiowa

2r7Ip1.png

jVVIp2.png
  • Vesper Autorytet

Wysłany: 24 czerwca 2016, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa, zerknij na wątek tetratozoospermia ;)

staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ