X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy zle wyniki nasienia a ciąże biochemiczne czy jest powiązane?
Odpowiedz

zle wyniki nasienia a ciąże biochemiczne czy jest powiązane?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, jestem po 3 ciazach biochemicznych które kończyły się praktycznie w terminie @ u mnie pęcherzyki piękne, Endo powyżej 10mm niestety u męża nasienie poniżej normy, wszystkie parametry i morfologia 2 % czy to może być przyczyną ciąż biochemicznych, czy może ktoś ma podobny przypadek? Teraz jestem w 4 ciąży i obawiam się ze będzie podobnie..

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 2 września 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem co prawda ekspertem ale wydaje mi się, że plemniki o nieprawidłowej budowie mogą nieść ze sobą wady genetyczne, co może być przyczyną poronień.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justeck wrote:
    Nie jestem co prawda ekspertem ale wydaje mi się, że plemniki o nieprawidłowej budowie mogą nieść ze sobą wady genetyczne, co może być przyczyną poronień.
    tez wlasnie to tym słyszalam :(

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 3 września 2014, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale 2% też potrafi dotrzeć do celu, więc uszy do góry, nie musi być źle ;)

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie coś docieralo właśnie bo były biochemiczne:( i prawdopodobnie docierały te wadliwe

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ