X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród 3 Tarnowskie Góry
Odpowiedz

3 Tarnowskie Góry

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2017, 15:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem w 11 tygodniu ciąży i mieszkam w Lublinie. Za niedługo przeprowadzam się w okolice TG i tam też chciałabym rodzić. Od kilku tyg.czytam opinie. Proszę was o pomoc w wyborze lekarza, który tam pracuje. Najwięcej pozyt.opinii jets o dr Jarolimie, ale kolejki niie przerażają.. Może polecicie kogoś równie kompetentnego? :-)

• animka899 Autorytet

Wysłany: 9 marca 2017, 14:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odradzam ten szpital! Ordynator - gbur i cham straszny, uważa się za Boga i o wszystkim chce decydować bez pytania ciężarnej o zdanie, jak dla mnie to on jest niekomepetentny i w moim przypadku zachował się bardzo nieetycznie. A reszta lekarzy podprządkowana jemu i robia co on karze. Pielęgniarki też koszmarne. Lepiej dojechać kawałek np. do Zabrza.

201512131765.png

201909081765.png
  • BurzaHormonów Autorytet

Wysłany: 23 maja 2017, 13:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    animka899 wrote:
    Odradzam ten szpital! Ordynator - gbur i cham straszny, uważa się za Boga i o wszystkim chce decydować bez pytania ciężarnej o zdanie, jak dla mnie to on jest niekomepetentny i w moim przypadku zachował się bardzo nieetycznie. A reszta lekarzy podprządkowana jemu i robia co on karze. Pielęgniarki też koszmarne. Lepiej dojechać kawałek np. do Zabrza.

Jesli to nie problem to mogłabys opisać swoją sytuacje? Jestem z TG, póki co nie planuję tam rodzić, ale różnie to bywa. Ten szpital jest najbliżej, dodatkowo moja ginekolog tam pracuje, ale opinie rzeczywiście zniechęcają.

zpbnzbmh7h9mfz19.png
  • elcia_aa Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2017, 15:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie myślałyście o zabrzu?

I i II IVF Medart Poznań
    III IVF NOVUM 5.01 transfer 2 groszków, 8dpt-30 11dpt-120, 35dpt mamy <3
    wwgzgzu37ir54715.png
  • BurzaHormonów Autorytet

Wysłany: 2 września 2017, 16:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się ostatecznie zdecydowaliśmy na Gliwice, mam nadzieję, ze dojedziemy bez problemów, trzymajcie kciuki :)

elcia_aa lubi tę wiadomość

zpbnzbmh7h9mfz19.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ