X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród CC ze względu na wagę dziecka
Odpowiedz

CC ze względu na wagę dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie,

    Czy są tutaj mamy, które miały wskazanie do Cc ze względu na dużą wagę dziecka? Ile ważyły Wasze dzieciaczki?

    U mnie w 35tc waga dziecka wynosi 3200g. Lekarz mówi, że od 4kg będziemy myśleć o CC. Chętnie poznam Wasze opinie na ten temat.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1198

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    Witam serdecznie,

    Czy są tutaj mamy, które miały wskazanie do Cc ze względu na dużą wagę dziecka? Ile ważyły Wasze dzieciaczki?

    U mnie w 35tc waga dziecka wynosi 3200g. Lekarz mówi, że od 4kg będziemy myśleć o CC. Chętnie poznam Wasze opinie na ten temat.

    Oficjalne zalecenia są takie, że do 4400 g można spokojnie rodzić naturalnie. Osobiście znam osoby, które rodziły SN dzieci o wagach: 4200, 4350, 4500.

    Jeśli chcesz CC i masz wskazanie, a lekarz chętnie Ci wystawi papier to tylko się ciesz, a jeśli chcesz rodzić SN i uniknąć cesarki, to nic się nie martw - urodzisz :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój maluszek urodził się w 37tc z masą 3200g :). Widocznie wcześniejsze pomiary były obarczone sporym błędem...

    Leira, kark, Asiaf lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też były takie prognozy, że minimum 4kg...
    Ostatecznie cc przez niewspolmiernosc w 38 tyg, a dziecię średnie 3850;)

  • AlkaT89 Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 15 lutego 2019, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja bratowa urodziła synka 4700 ,jest niska ok 160 cm i ok 55 kg . Dała radę ,jej pierwsza córka ważyła ok 3 kg

  • Asiaf Autorytet
    Postów: 523 273

    Wysłany: 20 lutego 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4340 gr, porod sn. nam powiedziano, ze to jeszcze nie bylo wskazanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 22:36

    Antoś
    f2wl20mmd45lxn9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja bratowa pierwszy syn 4kg sn, druga córka, tydzień przed cc waga z usg 4.2kg, decyzja o cc, a malutka 3.4kg ważyła.

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 8 marca 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Moja bratowa pierwszy syn 4kg sn, druga córka, tydzień przed cc waga z usg 4.2kg, decyzja o cc, a malutka 3.4kg ważyła.

    aż taka duża pomyłka lekarza w ocenie wagi?

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ