X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gdzie rodzic w wodzie w Wawie???
Odpowiedz

Gdzie rodzic w wodzie w Wawie???

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agagusia Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2019, 14:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze ktos cos? Wiem ze w paru szpitalach sa wanny, ale czy pozwalają rodzic do konca w wodzie? Pewnie oficjalnie nie, ale nieoficjalnie? Macie takie doświadczenia? Moze cos słyszałyście na ten temat?

qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • Leira Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia wrote:
    Moze ktos cos? Wiem ze w paru szpitalach sa wanny, ale czy pozwalają rodzic do konca w wodzie? Pewnie oficjalnie nie, ale nieoficjalnie? Macie takie doświadczenia? Moze cos słyszałyście na ten temat?

Żelazna i Wołomin mają wanny na 100%, ale mało jest położnych, które zgadzają się na przyjęcie porodu do wody. Na parte każą wychodzić i albo na łóżko (większość szpitali), albo do dowolnej pozycji (np. Żelazna to praktykuje).

f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Idealna laktacja - kiedy, jak powstaje mleko i dlaczego warto kupić laktator?

Czy idealna laktacja istnieje? Tak! Ale czasami wymaga wsparcia. Są kobiety, dla których karmienie piersią jest zupełnie bezproblemowe. Wiele jednak świeżo upieczonych mam zmaga się z  problemami na początku swojej drogi laktacyjnej: zbyt mała produkcja pokarmu, nieefektywne ssanie przez dziecko, trudności z przystawianiem... O ile trudności z przystawieniem warto skonsultować z położną lub doradczynią, to problem ze zbyt małą ilością pokarmu można rozwiązać samodzielnie, wspomagając się laktatorem. O idealnej laktacji - kiedy i jak powstaje mleko w piersiach oraz czy warto kupić laktator i na co zwrócić uwagę przy wyborze.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ