X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród kłykciny kończyste - hpv
Odpowiedz

kłykciny kończyste - hpv

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kam.gie. Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem w 29 tygodniu ciąży, od ok. 10 tygodnia ciąży walczę z kłykcinami kończystymi, które są wynikiem zarażenia wirusem hpv6. Kłykciny pojawiają się oczywiście w miejscach intymnych, były wymrażane, ale niestety wciąż się pojawiają kolejne małe zmiany. Dermatolog jednoznacznie stwierdził, że jest to wskazanie do CC, ginekolog zaś twierdzi, że warto jeszcze poczekać i może się uda PN. Dajcie proszę znać jakie są Wasze opinie, czy któraś z Was boryka się z takim problemem? Jakie rozwiązanie wg Was jest najlepsze? Z góry dziękuję za wszelkie opinie i komentarze!

  • Kalista Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 18 lutego 2019, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpisz rekomendacje cc PTG w google

    "Wskazania położnicze planowe
    6. Aktywna opryszczka narządów płciowych w okresie okołoporodowym"

  • Niesia29011 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 2 marca 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Kalista ma rację jeśli do dnia porodu nie będzie to wyciszone to planowaną powinnaś mieć cc.

    Ja parę lat temu miałam jedną kłykcinę kończystą wycinaną i od tamtej pory nowe się nie pojawiły, rodziłam w 2017 r naturalnie mimo że lekarz był poinformowany że wcześniej miałam kłykcinę, powiedział że jeśli nie ma zmian tzn że jest uśpione i można normalnie rodzić

  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie dodatkowe: jak często robicie w związku z tym cytologię? Czy były jakieś podejrzenia raka szyjki macicy? Czy u faceta też się pojawiły objawy czy nie?
    Trochę się uspokoiłam, że zaszłyście w ciążę.
    https://kongresrehabilitacjapolska2.pl/profilaktyka-raka-szyjki-macicy/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2021, 09:17

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ