X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Która polozną wybrać na MADALINSKIEGO - WARSZAWA
Odpowiedz

Która polozną wybrać na MADALINSKIEGO - WARSZAWA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agaguga Koleżanka
    Postów: 36 14

    Wysłany: 13 marca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy któraś z was ma doświadczenie co do porodu na madalinskiego i może polecic ktoraś polozna do indywidualnej opieki podczas porodu? Mam listę dostępnych położnych ale nie wiem na kogo się zdecydować. ... może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem. ..

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 13 marca 2018, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba najlepsze co możesz zrobić to spotkaj się z kilkoma położnymi i wybierz tą, która zrobi na Tobie najlepsze wrażenie - ponoć to najlepsza metoda wyboru.

    Fakt, że jakaś położna sprawdzi się u jednej kobiety, nie oznacza, że sprawdzi się i u drugiej. Dla przykładu: ja nie mogłabym mieć położnej typu "dobra mamusia", co głaskałaby mnie po rękach czy mówiła do mnie "kochanie, słoneczko, etc." bo doprowadziłoby mnie to do szewskiej pasji. Dla mnie idealna położna to taka, która byłaby konkretna, rzeczowa, uszanowałaby moje decyzje i generalnie wykonałaby dla mnie usługę zgodnie z wytycznymi, nawet jeśli byłaby nieco szorstka - taką osobę polecałabym pewnie wszystkim, ale kobiety, które potrzebują osoby typu "dobra mamusia" by się na mnie chyba wściekły ;)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • agaguga Koleżanka
    Postów: 36 14

    Wysłany: 14 marca 2018, 02:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za radę, chyba rzeczywiście spotkam się z kilkoma osobami i porozmawiam...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ