X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Laktator
Odpowiedz

Laktator

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alicja90 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny który laktator neno najlepiej kupić? Wszystkie mi się podobają help

  • Junka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 września 2022, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem bardzo zadowolona z podwójny laktatora elektronicznego Neno Due – https://www.al.to/p/1019309-laktator-i-akcesoria-neno-due-podwojny-laktator-elektroniczny-dodatki.html Jest bardzo łatwy w obsłudze, a bardzo pomocny, bo zapamiętuje ustawienia. Ma aż 9 poziomów intensywności odciągania pokarmu. Działa spokojnie przez 2 h. Drugi raz też bym go wybrała. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2022, 23:11

  • Smarlor Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 14 marca 2023, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neno Camino 3 to niezły laktator na początek. Dostajesz bogaty zestaw, całkiem spory pojemnik na pokarm. Akcesoria niezawodne i sprzęt prosty w czyszczeniu. W miarę cichy, nikomu nie przeszkadza. Zerknij sobie bezpośrednio https://neno.pl/.

  • TERESA05 Koleżanka
    Postów: 63 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 02:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDALENA ROSIK FINANSOWANIE
    Witam wszystkich
    Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś MAGDALENA BARBARA ROSIK na mojej ścieżce.
    W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą MAGDALENA BARBARA ROSIK , a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
    Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
    Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
    E-mail: [email protected]
    Dziękuję Ci

  • charlotte2345 Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 5 grudnia 2023, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, możecie mi doradzić, który laktator Neno najlepszy. Chce skorzystać z tej promocji bo są do -25% i zastanawiam się czy na jedną pierś czy na dwie..


    https://lp.morele.net/promocja-neno/


    Czy te ceny są ok??

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ