X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Małopolska- Szpital w Proszowicach
Odpowiedz

Małopolska- Szpital w Proszowicach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mothylek Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 3 lutego 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Czy któraś z Pań rodziła w szpitalu w Proszowicach? Jaka opinia?

    mothylek
  • El*a Ekspertka
    Postów: 235 209

    Wysłany: 5 lutego 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie rodziłam tam, ale moja siostra tak- cztery lata temu, poród sn bez problemów i ok, potem z kp nie za bardzo mial kto doradzić, ale ogolnie było ok. W ciągu ost. pół roku dwie kuzynki tam rodziły, u obu skończyło się na cc, zdaje się, że tam nie bronią się zbytnio przed decyzją o cc.

    km5sgu1r8qbbjeeq.png
  • mothylek Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 5 lutego 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info:) może ktoś jeszcze tam rodził?

    mothylek
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ