X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Mamusie rodzące w szpitalu we Walbrzychu
Odpowiedz

Mamusie rodzące w szpitalu we Walbrzychu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sylwiaa Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam poszukuje Mamy która rodziła w szpitalu we Walbrzychu na ul. Paderewskiego. Jestem przed porodem i chciałabym zasięgnąć kilku rad. Niestety moja ciaza jest leżąca i nie mogłam chodzić na szkołę rodzenia ani przyjsc na dzień otwarty porodowki. Czy znajdę na forum taka pomocną Mamuśke ?

    10.02.2015 Aniołek [*]

    13.07.2016 Julia
  • ada89 Autorytet
    Postów: 363 324

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chetnie równiez poczytam opinie :)

    06.2015 - poronienie

    7v8r9n73vlu7ctsh.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ