X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Olej z Wiesiołka i Olejek Rycynowy
Odpowiedz

Olej z Wiesiołka i Olejek Rycynowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monika K Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 9 lipca 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy któraś stosuje wiesiołka przed Porodem ? Podobno zmiękcza szyjkę i poród jest nieco łatwiejszy a olejek rycynowy podobno przyspiesza poród czy któraś z Was słyszała czy to wszystko pic na wodę :-)

    qsky35f7cldvsfw7.png
  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 10 lipca 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie czekam na mój wiesiołek, bo zamówiłam w aptece internetowej.. Słyszałam o tych teoriach, nie wiem czy to efekt placebo, czy działa, no ale zaszkodzić chyba nie powinno? :)

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • dewa Autorytet
    Postów: 1089 2873

    Wysłany: 11 lipca 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam wiesiołka od 36 tc, na pewno nie zaszkodził, ale czy pomógł na szyjkę? Chyba nie. Litr oksytocyny w kroplówce za to pomógł :P

    qb3canlimmmj6sap.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ