Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród OPINIE nt. Szpitala UJASTEK w Krakowie
Odpowiedz

OPINIE nt. Szpitala UJASTEK w Krakowie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lena86 Autorytet
    Postów: 317 164

    Wysłany: 21 lutego 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was rodziła w Szpitalu Ujastek w Krakowie albo planuje tam rodzić? Jakie są wasze opinie o szpitalu, warunkach, personelu? Lub co zdecydowało, że chcecie tam właśnie rodzić?

    w4sq43r85k8egy8f.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5261 5672

    Wysłany: 1 marca 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuje tam rodzic ;) Od znajomych slyszalam same dobre opinie. Poki co lezalam tam niedawno na patologii ciazy i z personelu bylam zadowolona nie liczac sytuacji z wypisem, ktory mialam dostac w poniedzialek, a ostatecznie wypisalam sie na wlasne zadanie w srode bo nie bylo lekarza, ktory by mnie zbadal..Wolalam sie wypisac i pójść prywatnie do lekarza ;) Poczatkowo nie bylo miejsc wiec bylam na sali z paniami po cesarkach i widzialam, ze np. pani od laktacji byla bardzo mila, pomagala przystawiac dziecko itp ;)

    lena86 lubi tę wiadomość

    K - 08.04.2018 2520g 49cm (36+5tc)

    K- 26.02.2020 3060g 51cm (39+2tc)
  • lena86 Autorytet
    Postów: 317 164

    Wysłany: 16 marca 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To koniecznie jak nie zmienisz zdania co do szpitala napisz jak Twoje odczucia, jak maluszek będzie już na świecie:)
    Wybrałaś położną z Ujastka? Byłaś może na dniach otwartych u nich?

    w4sq43r85k8egy8f.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5261 5672

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero teraz zobaczylam, ze odp ;) Mam sie spotkac w tym tygodniu z polozna z Ujastka, na dniach otwartych nie bylam ;)

    K - 08.04.2018 2520g 49cm (36+5tc)

    K- 26.02.2020 3060g 51cm (39+2tc)
  • lena86 Autorytet
    Postów: 317 164

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy czekam na jakiekolwiek wieści:)

    w4sq43r85k8egy8f.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5261 5672

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spotkalam sie dzisiaj z ta polozna, bardzo sympatyczna, odpowiedziala na moje wszystkie pytania i mamy byc w kontakcie ;) Jakbys byla zainteresowana to pani nazywa sie Renata Gradzi :)

    K - 08.04.2018 2520g 49cm (36+5tc)

    K- 26.02.2020 3060g 51cm (39+2tc)
  • lena86 Autorytet
    Postów: 317 164

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy gratuluje Maluszka!! oby rósł zdrowo:)
    Jak będę bliżej rozwiązania to na pewno będę mieć mnóstwo pytań:D na razie pewnie w czerwcu wybiorę się do Ujastka na dni otwarte, żeby zobaczyć co i jak.
    A położna o której piszesz Renata Gradzi to wybrana przez ciebie położna środowiskowa? bo moja koleżanka położna z Ujastka mówiła, że one mają jakieś rejony, a w moje miejsce zamieszkania dojeżdża tylko jedna położna, Dorota Kamińska

    Katy lubi tę wiadomość

    w4sq43r85k8egy8f.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5261 5672

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :) Ok ;) Tak, sama ja wybieralam, ale akurat ma moj rejon wiec w sumie nie wiem czy gdyby go nie miala tez by mnie wziela "pod opieke"...Wiec niestety moze byc tak jak Ci kolezanka powiedziala, ale pewna nie jestem :p

    K - 08.04.2018 2520g 49cm (36+5tc)

    K- 26.02.2020 3060g 51cm (39+2tc)
  • lena86 Autorytet
    Postów: 317 164

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy składałaś deklarację o wyborze położnej? a czy możesz opowiedzieć jak wygląda cała procedura wyboru szpitala?

    w4sq43r85k8egy8f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ