X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród Kartuzy
Odpowiedz

Poród Kartuzy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy ktoś orientuje się jak wygląda porodówka w Kartuzach? Jaka jest opieka, czy jest znieczulenie, jak wyglądają odwiedziny po porodzie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2016, 10:37

  • MS Koleżanka
    Postów: 53 61

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Autorce z pewnością moja odpowiedź się już nie przyda,ale odświeżam wątek gdyby któraś z Mam była zainteresowana porodem w tym szpitalu.
    Ja jesteśmy świeżo po, zachwycona standardem Kartuskiej porodowki i w razie pytań chętnie odpowiem:)

  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 20 września 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodziła któraś w Kartuzach? Zastanawiam się czy tam nie rodzic, mimo tego, że mieszkam w Gdyni :)

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • MS Koleżanka
    Postów: 53 61

    Wysłany: 27 września 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja. Pierwsze cc 2 lata temu na Klinicznej, drugie w czerwcu w Kartuzach. Osobiście polecam i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Gdybym miała jeszcze kiedykolwiek rodzić to wyłącznie w Kartuzach.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ