X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród-Kujawy
Odpowiedz

Poród-Kujawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zlobk Koleżanka
    Postów: 47 7

    Wysłany: 24 października 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym się Was poradzić w dwóch kwestiach.
    Po pierwsze- mieszkam w okolicach Włocławka. Szpital w tym mieście nie cieszy się najlepszą renomą, jeśli chodzi o porodówkę.Wiem to z własnego doświadczenia- kilka lat temu rodziłam w nim, poród był naturalny i był dla mnie traumatycznym przeżyciem. Do tej pory nie ma tu możliwości skorzystania z zzo, za to użycie dostępnego tu gazu rozweselającego mnie nie pociesza...
    Poza tym, znam historię moich bliskich znajomych, w grę wchodziła śmierć dzieci, które to ostatecznie zniechęcają mnie do rodzenia w tym miejscu.
    Poszukuję dobrego szpitala w tak zwanej okolicy. W grę wchodzić zapewne będzie Toruń, Lipno itd.
    Co możecie polecić?
    Druga sprawa jest taka, w jaki sposób rodzić, gdy ma się ciężkie wspomnienia z pierwszego naturalnego porodu?
    Pozdrawiam

    usg 12 tydz.
    f2w3pc0z6bl05v39.png
    om
    0d1ydqk3i1u9qvao.png
  • goto4 Autorytet
    Postów: 279 144

    Wysłany: 28 października 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja zamierzam rodzic w Toruniu. W przyszłym tygodniu jadę zwiedzać tamtejsza porodowke. Dam Ci znać co i jak tam wygląda. Ja pierwsze dziecko rodziłam w Aleksandrowie, jakoś źle tego nie wspominam, ale Toruń darze większym zaufaniem. A to co się wydarzyło we Włocławku lepiej przemilczeć. ..

    esyqd4f.png
    vej6x4z.png
  • zlobk Koleżanka
    Postów: 47 7

    Wysłany: 1 listopada 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goto4, bardzo chętnie dowiem się czegoś więcej na temat toruńskich szpitali, bo sama biorę tę opcję pod uwagę. Pozdrawiam

    usg 12 tydz.
    f2w3pc0z6bl05v39.png
    om
    0d1ydqk3i1u9qvao.png
  • goto4 Autorytet
    Postów: 279 144

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja juz po porodzie. Nie dotarlam do Torunia. Nie wiem jak tam jest. Rodzilam w Aleksandrowie po raz drugi i moge polecic. Duzo sie tam zmienilo na plus. Maly, kameralny oddzial, cisza, spokoj i dobra opieka.

    esyqd4f.png
    vej6x4z.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ