X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród Łódź Madurowicz
Odpowiedz

Poród Łódź Madurowicz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Muszka88 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 15 października 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Czy ktoś chciałby podzielić się wrażeniami z porodu w szpitalu Madurowicza? Mam termin na koniec listopada i baaardzo zaczynam się stresować. Czy ktoś prowadził ciążę u dr Kowalczyk-Amico?

    Nowakowa92 lubi tę wiadomość

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 15 października 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka ja mialam cc w Madurowiczu i wspominam to super. Przemile panie polozne, lekarze, pielegniarki. Opieka swietna. Porodowka jest obskurna ale i tak na to sie nie zwraca uwagi. Wejdz na facebooka szpitala i poczytaj opinie, wiekszosc jest pozytywna.

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ