X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród poród- na co zwracać uwagę?
Odpowiedz

poród- na co zwracać uwagę?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 20:23

  • nanu Autorytet
    Postów: 469 233

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym powiedziała, że musisz reagować gdy instynktownie czujesz, że coś jest nie tak. Wołać położną żeby zrobiła badanie, KTG a nie czekać aż sama przyjdzie. Różnie może się trafić. Jak nie ma obłożenia i położna ma czas to może co chwile do Ciebie wpadać (jak tak miałam, chyba co pół godziny do mnie zaglądała zrobić jakieś szybkie badanie, sprawdzić postępy lub ogólnie zapytać jak się czuję), ale mogą mieć urwanie głowy i przez kilka godzin nikt do Ciebie nie zajrzy.
    Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości to pytaj dlaczego wykonują jakieś zabiegi, czy to się wiąże z jakimś ryzykiem.
    Kiedy reagować? Od razu, gdy tylko coś będzie nie tak.
    Jak powinna wyglądać prawidłowa opieka? Według mnie tak, że nie czujesz się zaniedbywana ;) Dla mnie dobra opieka to taka, gdy lekarze w razie czego robią jakieś badanie lub dwa więcej aby wykluczyć pewne rzeczy/choroby niż gdyby mieli mnie olać bylebym szybciej wyszła do domu. Ale wiem, że są kobiety, które nie widzą potrzeb robienia dodatkowych badań gdy lekarze nie są pewni diagnozy.

    A tak przede wszystkim - opinie, opinie i jeszcze raz opinie. Jak wypowiedzi są bardzo dobre o jakimś szpitalu to raczej nie masz się o co martwić.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ