X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród w Gliwickim szpitalu
Odpowiedz

Poród w Gliwickim szpitalu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie- czy są tu mamusie, które rodziły/ zamierzają rodzić w tym właśnie szpitalu? :) jakieś opinie? :)

  • Karolina@ Autorytet
    Postów: 1308 2264

    Wysłany: 9 lutego 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja już niedługo wybieram się do tego szpitala rodzić. Szpital wybrałam głównie z tego względu, że pracuje tam mój lekarz prowadzący. Poza tym byłam tam na dniach otwartych i w porównaniu do innych porodówek w okolicy panują tam zasady, które mi najbardziej odpowiadają.

    Chętnie poznałabym opinie mam, które już tam rodziły :)

    sylwiaśta159, kamenkaa lubią tę wiadomość

    atdc20mmz2wpi7xu.png

    2fwacsqvbzwg1byy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mam tutaj lekarza- ale chcę wynająć położną :) Rodzisz SN?

  • Karolina@ Autorytet
    Postów: 1308 2264

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    ja nie mam tutaj lekarza- ale chcę wynająć położną :) Rodzisz SN?

    Tak, chcę rodzić SN. Położnej nie wynajmuję.

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    atdc20mmz2wpi7xu.png

    2fwacsqvbzwg1byy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe czy ktoś jeszcze się odezwie... napisz jak wrażenia, jak urodzisz :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ