X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród w Norwegii Kalnes
Odpowiedz

Poród w Norwegii Kalnes

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • magnolia88 Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 22 marca 2021, 19:14

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć wszystkim ☺️
  Spodziewam się pierwszego dziecka, mieszkam w Norwegii w Sarpsborg dlatego poród odbędzie się w Kalnes.
  Czy któraś z Was rodziła w tym szpitalu w czasie pandemii, czy są szkoły rodzenia i jak w ogóle wygląda poród teraz tzn. czy mój partner będzie mógł być obecny przy porodzie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ