X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Praca magisterska, CC po CC, proszę o pomoc
Odpowiedz

Praca magisterska, CC po CC, proszę o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • polozna_patrycja Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 9 lutego 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Drogie Panie, jestem położną, piszę pracę magisterską pt: "Motywy nie wyrażania zgody na poród siłami natury u pacjentek po uprzednim cięciu cesarskim".
    O wypełnienie ankiety proszę Panie, które do tej pory miały wykonane jedno cięcie cesarskie, a kolejną ciążę mogły zakończyć porodem siłami natury, jednak wybrały kolejny raz drogę cięcia cesarskiego.
    Z góry serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym!
    Poniżej link do ankiety :)

    https://www.ankietka.pl/ankieta/251680/motywy-nie-wyrazania-zgody-na-porod-drogami-natury-u-pacjentek-po-uprzednim-cieciu-cesarskim.html

    polozna_patrycja
  • nasti93 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 lutego 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam wypełnić, ale od CC minęło dopiero równe pół roku.. A póki co nie jestem w ciąży..Zaczęłam wypełniać ale nie dokończyłam bo chyba nie jestem z grupy docelowej, więc chyba nie mogę wypełnić..

    Ja również proszę o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej na temat "Paragenetycznych i środowiskowych uwarunkowań wymiarów ciała noworodków w aspekcie międzypokoleniowych tendencji przemian.
    Z góry bardzo dziękuję!

    https://goo.gl/forms/wO62kgxWiVzsYyRl2

    nasti93
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ