X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Prywatna położna - tak czy nie?
Odpowiedz

Prywatna położna - tak czy nie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zastanawiam się nad opłaceniem prywatnej położnej, ale nie jestem przekonana, bo to sporo kosztuje. Część znajomych zdecydowanie odradza jako bezpotrzebny wydatek, podobna ilość zachwala jako najlepiej wydane pieniądze. Miałyście położną? Jakie są Wasze wrażenia? Warto?

    Dodam, że poród planuję na Żelazną i stamtąd wstępnie zarezerwowałam sobie polecaną panią.

  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica_Mala, ten temat już był poruszany w wątku: https://bellybestfriend.pl/forum/porod/gdzie-rodzic-w-warszawie,277,42.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belladonna wrote:
    Chica_Mala, ten temat już był poruszany w wątku: https://bellybestfriend.pl/forum/porod/gdzie-rodzic-w-warszawie,277,42.html

    No właśnie w wątku... dogrzebanie się do tego, bez Twojej pomocy, przez ponad 40 stron to raczej słaby pomysł. Zwłaszcza, że został poruszony przy okazji, a nie jakoś porządnie.

  • kupiszka Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie można jakoś tego postu przypiąć? Byłby bardziej widoczny

  • Kawa z mlekiem Koleżanka
    Postów: 33 83

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy macie jakieś doświadczenia w prywatną położną w szpitalu przy ul. Karowej?

    Aniołek 02.02.2015 [*]
    f2w3rjjgj889rrf4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie mam. Za to wzięłam prywatną z Żelaznej, bo mi kilka osób polecało i w końcu się zdecydowałam :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ