X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród szpital Madalińskiego
Odpowiedz

szpital Madalińskiego

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • ogida Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 14 lipca 2020, 13:41

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Fatalna opieka okołoporodowa,brak lekarzy,człowiek jest zdany sam na siebie,radzę omijać szerokim łukiem

 • Spero777 Koleżanka
  Postów: 31 19

  Wysłany: 21 maja 2021, 12:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  niestety potwierdzam. Ani lekarz, ani położna przed wypisaniem do domu nie są zainteresowani staniem zdrowia pacjentki. Nikt o nic nie pytał, nawet na mnie nie spojrzał, nikomu nie przyszło do głowy, żeby obejrzeć szwy (tylko salowa pytała parę razy czy już idę do domu bo chce pościel zmienić...). Najgorsze natomiast jest to, że w salach poporodowych panuje temp. ok 40 stopni Celsjusza i otwarcie okna nic nie daje, bo wychodzi ono na tzw. studnię w budynku, która ma zamontowany szklany dach, co daje efekt szklarni. Moje dziecko wyszło ze szpitala z odparzeniami m.in. na szyi i pod pachami.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ