X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Warszawa - Szpital Św. Zofii (opieka okołoporodowa)
Odpowiedz

Warszawa - Szpital Św. Zofii (opieka okołoporodowa)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karola123 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 2 października, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was korzystała z indywidualnej opieki okołoporodowej w Szpitalu Św. Zofii w Warszawie (Szpital na Żelaznej)? Jeśli tak, to którą położną wybrałyście i czy byłyście zadowolone? W jakim terminie dokonywałyście rezerwacji tej usługi?

  • Mbombolona Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 9 października, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, ja korzystałam z opieki okołoporodowej 8 lat temu w tym szpitalu. Byłam bardzo zadowolona. Tamta położna już nie pracuje, ale podobno wszystkie są w porządku.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ