X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Wskazania do cięcia cesarskiego
Odpowiedz

Wskazania do cięcia cesarskiego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 14 października 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy miałyście taki przypadek :) Jestem w 15tygodniu ciąży. To druga ciąża z tym samym partnerem. Ja jestem kobietą arh (-), mąż jest b rh (+ ) syn urodził się z grupą a rh (+ ) Jestem teraz w drugiej ciąży i zastanawiam się jak będzie wyglądał u mnie poród. Syna rodziłam naturalnie. Teraz konflikt się nie uaktywnia cały czas w badaniach jest że przeciwciał nie stwierdzono, ale okazało się że mam toksoplazmozę oraz torbiel jajnika który zawsze był uśpiony nawet w pierwszej ciąży a teraz nagle rośnie w tym momencie ma prawie 6 cm czy te zagrożenia kwalifikują mnie do cięcia cesarskiego czy będę mogła rodzić naturalnie?

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 15 października 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz musi to ocenić. Wg mnie toxo można jakoś leczyć w ciąży, a torbiele różnie się zachowują mogą się zmniejszać, zwiększać. Tylko lekarz po usg może coś powiedzieć. Wg mnie to nie są bezwzględne wskazania do cc.

  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 16 października 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taką samą nadzieję jak piszesz :) Wolałabym naturalnie rodzić, zobaczymy jak wyjdzie:)

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ