X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aniołkowe Mamy-pogaduchy o wszystkim i niczym..
Odpowiedz

Aniołkowe Mamy-pogaduchy o wszystkim i niczym..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;)

  • milunia Koleżanka
    Postów: 35 41

    Wysłany: 30 września 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze !! jak mi się nudzi, mamy jakiś ciekawy temat do obgadania
    ??

    a44fa4538930f37796db0bebd2800e55.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 4 października 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, strasznie dziś zimno u nas, musiałam juz zmienić płaszcz na wełniany, nie mówiąc o skrobaniu szyb rano <!?> za szybko przyszła ta zimna jesień...
    wykupiłam całą aptekę z testów ciążowych i robie co dwa dni.... chyba mi odbija ale to już 37 dc a na okres sie nei zapowiada, na ciąże też nie w sumei to nie wiem co sie ze mną dzieje... poczekam do 40 dc i pójde do lekarza, chociaż u nas cieżko sie dostać do jakiegoś dobrego...
    pije kawke i próbuje zabrac sie do pracy :p ale ciężko jest.

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 4 października 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja popada w paranoje juz, ten kto powymyslal te wszystkie testy owu i ciazowe powinien w piekle zgnic :D :D

    A tak to w piekarniku piecze sie sernik, bo trzeba kilka kilo stracic puki ciazy nie ma, a sernik to bialko, a bialko nie tuczy wiec dieta idealna :D

    Anoolka lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2013, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to mam jakies tabletki na odchudzanie zielona kawa, i tak sie zastanawiam czy nie wziasc z racji tego ze @ przylazla

  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 4 października 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to pewnie ziolowe czy cos wiec nie powinno zaszkodzic :) Ja 5kg przytylam po hormonach ktore mi dali po skrobance :/

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2013, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musze poczytac na necie o nich:) moze jutro zasiade do lektury

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 5 października 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja napiszę ze czuje sie nie atrakcyjna.
    Buzia szara, żaden make up nie pomaga. Włosy w żaden sposób mi sie nie podobają. Tak miewam chyba przed okresem, bo raz na jakiś czas tak się łapię na tym, że źle się ze sobą czuję.
    Całe szczęscie to trwa tylko jakiś czas, kilka dni...
    ale niech to już się skończy

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 8 października 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisuje sie wiec do watka o wygladzie: mam 10kg do zrzucenia po przedwczesnie przerwanej ciazy blizniaczej. A ze staramy sie zajsc jeszcze raz nie moge przesadzac ze sportem i dieta. Wiem mimo wszystko, ze musze siebie doprowadzic do formy. Mieszkam we Francji, ktora jest znana ze szczuplych kobiet, nawet jesli posiadaja kilkoro dzieci. Postanowilam poradzic sie znajomych i poznalam sekret mlodych mam, ktore doprowadzaja swoje sylwetki do dawnego stanu juz trzy miesiace po porodzie. Otoz przestaja na jakis czas (3-4 miesiace) jesc pieczywo. Rezygnuja kompletnie z tego produktu ale bez przesady. Na przyklad nie jedza chleba przez 5 dni w tygodniu a weekend pozwalaja sobie na odstepstwa od tej diety. Postanowilam sprobowac :):)

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 8 października 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajaoli przykro mi bardzo, że straciłaś dwie dziewczynki.

    Też bym chętnie ruszyła tyłek, ale nie chce przesadzać, żeby nue przedobrzyć. Z drugiej strony sobie mysle, że zaraz i tak przytuje i mi sie nie chce.

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 8 października 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro :( No ja tyje wlasnie od weglowodanow, ale jak ich nie jem, to mam napady glodu i mocne bole glowy. Chciaöa bym na poczatek chodziaz z 3kg zgubic... Dzis tak paskudnie sie czuje, ze pozarlam cala czekolade, budyn czekoladowy, makaron z indykiem w sosie... jutro na wage nie wchodze :D Ale juz 2 razy w swoim zyciu schudlam po ponad 30kg wiec co to te 7kg co nie :P

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja biore od wczoraj tabsy :zielona kawa, kuzynka mi kupila 3 miesieczna kuracje, a wiec biore:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2013, 18:21

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ