X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Badania hormonów?
Odpowiedz

Badania hormonów?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sheelie Przyjaciółka
    Postów: 176 23

    Wysłany: 4 października 2022, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam.

    Mam pytanie dostałam wczoraj od mojego nowego ginekologa , skierowanie do szpitala na badania hormonalne .. powód? Nieregularne miesiączki a we wrześniu nie miałam jej wogóle , lekarz powiedział że nawet owulki nie miałam. Badania się robi a raczej idzie się do szpitala w określonych dniach cyklu ... ale ja się pytam skąd mam wiedzieć jaki to dzień cyklu skoro nie mam miesiączki, ani owulki ? Dostałam receptę na luteine . Także nie wiem czy mam już ją brać czy poczekać? Lekarz mowil że do szpitala na taką wizytę się ciekawie do 3 miesięcy..

    Aniołek [*] 31.10.2021 - 9 tyd.

    Synuś 40 tyd.+4 - czekamy na ciebie- luty 2024🤱
    💪Starania na nowo - od 2023
    🩺Diagnoza : PCOS ❗️
    💊Stymulacja:Luteina,CLO.
    🩸Suplementy: fertistim, omega , sanprobi super formuła.
    🥚Drożność jajowodów: oba drożne ✅️
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 3663 3409

    Wysłany: 4 października 2022, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz powinien poinformować Cię jak masz stosować luteinę. Zwykle przyjmuje się 2x dziennie przez kolejne 10-12 dni odstawia się i następnie miesiączka. Wiec zakładam ze to na wywołanie okresu dostałaś. Wtedy jak przyjdzie miesiączka między 2-5 dc wykonuje się badania hormonalne, wiec zapewne wtedy powinnas się zglosic do szpitala. Ale dziwne ze lekarz nie poinformował o tym jak stosować lek.

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021

    ♀ 90’
    ✖️ AMH 9,89 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | podwyższony czynnik krzepnięcia VIII 169% | cienkie endometrium
    ✔️histeroskopia | CD138 poniżej 1/10 HPF

    ♂87’
    ✖️ Teratozoospermia morfo 0%
    ✔️ Ilość, ruch, fragmentacja DNA 11% , USG prawidłowe

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🍀 03/2024 IVF protokół krótki
    pobrano 31 🥚 zapłodniono 24, mamy 18 ❄️
  • Sheelie Przyjaciółka
    Postów: 176 23

    Wysłany: 4 października 2022, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak poinformował mnie z tym że nie wiedziałam czy mam brać teraz już czy poprostu jak będę miała już termin zaklepany w szpitalu ale teraz spojrzałam że to jest luteina która ma w sobie 30 tabl tak wiec duże opakowanie.. czyli mogę brać :) dziekuje za informację ☺️

    Aniołek [*] 31.10.2021 - 9 tyd.

    Synuś 40 tyd.+4 - czekamy na ciebie- luty 2024🤱
    💪Starania na nowo - od 2023
    🩺Diagnoza : PCOS ❗️
    💊Stymulacja:Luteina,CLO.
    🩸Suplementy: fertistim, omega , sanprobi super formuła.
    🥚Drożność jajowodów: oba drożne ✅️
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 3663 3409

    Wysłany: 4 października 2022, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 10 dni potrzebujesz 20 tabletek wiec zużyjesz to opłakiwanie na ten cykl by wywołać miesiączkę. Może upewnij się czy za te +/- 2 tyg będzie miejsce w szpitalu i ze Cię przyjmą skoro trzeba rezerwować miejsce, żebyś nie zmarnowała tego cyklu.

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021

    ♀ 90’
    ✖️ AMH 9,89 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | podwyższony czynnik krzepnięcia VIII 169% | cienkie endometrium
    ✔️histeroskopia | CD138 poniżej 1/10 HPF

    ♂87’
    ✖️ Teratozoospermia morfo 0%
    ✔️ Ilość, ruch, fragmentacja DNA 11% , USG prawidłowe

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🍀 03/2024 IVF protokół krótki
    pobrano 31 🥚 zapłodniono 24, mamy 18 ❄️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ