X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie beta 25 dni po poronieniu
Odpowiedz

beta 25 dni po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marzenijka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 lutego 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Przez długi czas czytałam wasze posty i postanowiłam sie wkońcu zalogować.Po krótce moja historia. Bardzo długo starałam sie o dziecko i po 5 latach udało sie. niestety moje szczeście nie trwało długo w 7 tygodniu wylądowałam w szpitalu. Diagnoza powiekszający sie krwiak i krwotoki. Udało sie to przetrwać. Niestety koło 10 tygodnia- wyrok ciąza nie ma szans mało wód płodowych. Ratowaliśmy jak tylko moglismy ( ukłony w strone lekarza który mnie prowadził) niestety w 16 tygodniu wody odeszły całkiem i dziecku serce przestało bić. czyli musiałam urodzić a póżniej zabieg łyżeczkowania. 7 dniu po zabiegu beta wynosiła 151, kolejna beta wykonana 25 dni po zabiegu 8. Czy to jest możliwe żeby ze tak wolno ze 151 do 8 spadała aż 18 dni? czy możliwe jest ze ten wynik pokazuje kolejną ciąże ( lekarz pozwolił na współżycie po skończeniu plamienia po zabiegu czyli jakieś 1,5 tygodnia po abrazji- byłąm na usg 7 dni po czyszczeniu i w macicy nie było żadnych resztek)? Doradzcie mi coś czy któraś z was tak miała że aż tak wolno beta spadała?? Pozdrawiam was gorąco

  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4749 3892

    Wysłany: 10 lutego 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Marzenijka-przykro mi bardzo z powodu Twojej straty...Co do bety-to myślę,że to indywidualna kwestia.Ja po 6 dniach od poronienia (samoistnego) miałam 439,80mlU/ml
    17dni po miałam 12,71mlU/ml i po 20 dniach od poronienia (byłam pewnie,że już 0 i miałam objawy płodności) 5,14mlU/ml Myślę,że najważniejsze jest to,że beta spada.Pozdrawiam ciepło.

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Ciżemka Przyjaciółka
    Postów: 162 25

    Wysłany: 10 lutego 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi 25 dni po zabiegu łyżeczkowania dalej test ciążowy wyszedł pozytywny ale nie sprawdzałam wartości bo już miałam powyżej uszu pobierania krwi ( w ciąży bardzo często miałam krew pobieraną). Okres dostałam równo po miesiącu po zabiegu i po okresie test negatywny więc mi też bardzo długo beta schodziła. Zgadzam się z Lady_Dior, najważniejsze że beta spada. Niepokojące może być natomiast skaczące wartości bety i to już trzeba skonsultować.

    2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
    2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
    2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
    2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
    2019- transfer 2 zarodków UDANY
    E 👧🏼 i M🧒🏼 na świecie ❤️
    + 1 ❄️ w banku

    Na jesień zabieramy naszego Śnieżka 🥰
    🔜🤰🏼❓
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 16 lutego 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam betę 6,25 - 22 dni po łyżeczkowaniu

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ