X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Beta hcg
Odpowiedz

Beta hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Szromniczkowa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 listopada 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja może z takim nietypowym pytaniem.
    Ale dokładnie 5tyg temu straciłam moja córeczkę był to 20 tc ciąży.
    Po 2 tyg miałam delikatne krwawienie.
    A do dzisiaj cisza brak miesiączki.
    Zrobiłam bete wynosi 11.74 jak myślicie ona nadal spada czy mogę podejrzewać ciążę?
    Bardzo mnie to męczy a żeby zrobić kolejny wynik muszę odczekać 48h.

  • Sylwiu Autorytet
    Postów: 430 280

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob drugą bete, wtedy wszystko bedzie jasne

  • AlkaT89 Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak beta ?? Bardzo mi przykro z powodu straty,nawet nie wiem co mam pisać...znam ten ból

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ