X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Bóle w ciąży czy na poronienie ?
Odpowiedz

Bóle w ciąży czy na poronienie ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po 1 poronieniu, rok później udało mi die zajść w ciąże obstawione lekami od początku. Kończę 5 tydzień, wczoraj miałam usg z pęcherzykiem i ciałkiem żółtym. W nocy zaczelo mi się silniejsze kłucie. Jak leżę jest ok, gdy wstaje czuje takie ciągnące bóle mocniejsze niż na okres. Po doświadczeniach poprzednich jestem już przerażona. Nie mam plamien. Czy której z Was poronienie zaczelo się w ten sposób ? Czy powinnam się uspokoić ?

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • Limbo Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 23 grudnia 2021, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Aktualnie jestem dzień przed miesiączką, beta hcg z 20.12- 57,7 powtórzona 22.12 - 149, progesteron 53😍
    Od pozytywnego testu mam też wdrożoną luteine oraz neoparine.
    Jutro idę na 3 betę ale mam też pytanie.
    Czy któraś z Was będąc w ciąży w terminie okołookresowym miała objawy ze strony podbrzusza jak na okres? Czy miałyście bóle ni to kłujące ni to kolkowe w dole brzucha? Jajniki bolą naprzemiennie, w krzyżu uczucie wypisz wymaluj jak przed okresem, czasami nieprzyjemne skurcze i wzdęcia?
    Chciałabym się nieśmiało cieszyć, ale nie potrafię zbytnio, zwłaszcza, że słyszałam opinie, że w prawidłowej ciąży brzuch nie powinien boleć. Czy która z Was tak miala i mimo to było wszystko dobrze z dzieciątkiem!

  • Eedzia11 Autorytet
    Postów: 351 129

    Wysłany: 23 grudnia 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limbo wrote:
    Aktualnie jestem dzień przed miesiączką, beta hcg z 20.12- 57,7 powtórzona 22.12 - 149, progesteron 53😍
    Od pozytywnego testu mam też wdrożoną luteine oraz neoparine.
    Jutro idę na 3 betę ale mam też pytanie.
    Czy któraś z Was będąc w ciąży w terminie okołookresowym miała objawy ze strony podbrzusza jak na okres? Czy miałyście bóle ni to kłujące ni to kolkowe w dole brzucha? Jajniki bolą naprzemiennie, w krzyżu uczucie wypisz wymaluj jak przed okresem, czasami nieprzyjemne skurcze i wzdęcia?
    Chciałabym się nieśmiało cieszyć, ale nie potrafię zbytnio, zwłaszcza, że słyszałam opinie, że w prawidłowej ciąży brzuch nie powinien boleć. Czy która z Was tak miala i mimo to było wszystko dobrze z dzieciątkiem!
    Jeśli brzuch boli cię jak na okres to wszystko gra. W pierwszych tyg tak jest, macica się powiększa. Mnie lekarz nawet dopytywał, czy czuję podbrzusze.

    3jgxgzu39cero8h3.png

    _____________________________
    01.02 beta 24,53 💛 progesteron 24,58 (3 tygodnie i 5 dni)
    11.02 beta 2403,0 (5 tydzień i 1 dzień)
    17.02 beta 11870,0
    18.02 CRL 3,7 mm mamy serduszko ❤
    23.02 CRL 6,2mm
    ❤❤❤ 11.10.2022 urodził się Synuś ❤❤❤
  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie były silne kłucia przez kilka dni i albo były to rozciągające się wiązadła albo niedobór progesteronu- po kilku dniach wszystko ustało, narazie ciąża rozwija się prawidłowo. Moja lekarka tez twierdzi ze bóle są raczej powodem niepokoju i trzeba dmuchać na zimne.

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ