X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Brak krwawienia po łyżeczkowaniu
Odpowiedz

Brak krwawienia po łyżeczkowaniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natsad Przyjaciółka
    Postów: 66 112

    Wysłany: 25 lipca, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, wracam na inne forum… wczoraj miałam zabieg łyżeczkowania, poprzedzony 5 tabletkami wczesnoporonnymi. Nie polecam bólu, bynajmniej ja go odczuwałam jak bóle porodowe.
    Natomiast mam pytanie, trochę przeżyłam w szpitalu, krwotok itp.
    Czy po zabiegu może krwawienie j plamienie ustąpić całkowicie? Dosłownie nic? Do tego został tylko okropny ból podbrzusza, nie mogę za bardzo wstać szybko bo mnie zgina w pół.
    Godz po zabiegu podpaska czysta.
    Nie wiem czy się martwić czy nie, w stresu już było mnóstwo…🥺

    07.12.19 - Zuzanna ❤️
    24.07.24 - 11 tc - Marcelina🪽💔
  • Karos31 Autorytet
    Postów: 421 640

    Wysłany: 26 lipca, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto skonsultowac z lekarzem, ja co prawda łyżeczkowania nie miałam tylko oczyszczalam się sama bo urodziłam cały płód i łożysko i nie było konieczności łyżeczkowania ale 2-3 tygodnie trwa oczyszczanie,a nawet 6 tygodni czasami ,tak mówiła mi lekarka.
    Gdzieś słyszałam ,że jak nie krwawi się po poronieniu to jakieś zapalenie można złapać bo te odchody zostają w Tobie.

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.
  • natsad Przyjaciółka
    Postów: 66 112

    Wysłany: 26 lipca, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, tak się boję iść do lekarza… bo jeszcze nie oswoiłam się z żadną myślą. Ale chyba będzie trzeba, bo krwawienia jak nie było tak nie ma 😞

    07.12.19 - Zuzanna ❤️
    24.07.24 - 11 tc - Marcelina🪽💔
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7702 9971

    Wysłany: 1 sierpnia, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natsad wrote:
    Kurczę, tak się boję iść do lekarza… bo jeszcze nie oswoiłam się z żadną myślą. Ale chyba będzie trzeba, bo krwawienia jak nie było tak nie ma 😞

    Ja bym poszla. 20.07 mialam pierwszy zabieg, duza utrata krwi. Po tygodniu mialam zlecona kontrolę - cale szczęście. Plamilam niby cały ten czas, a okazalo sie, ze ujście szyjki macicy sie zamknelo i konieczne bylo ponowne łyżeczkowanie ze względu na zbierajaca sie krew i skrzepy w jamie macicy.
    Mimo juz braku zalecen o kolejnej kontroli i tak zamierzam iść, zeby miec pewność, ze tym razem wszystko jest w porządku.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Sorpresa🎁 Ekspertka
    Postów: 138 139

    Wysłany: 2 sierpnia, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym skontrolowała. Ja pierwszą dawkę tabletek dostałam 1 lipca tego roku, bóle porodowe nie bolały tak jak te. 2 lipca kolejna dawka, bo endometrium za grube. W środę 3 lipca miałam zabieg skończyłam się oczyszczać tydz temu 24 lipca. Jeśli boli Cię podbrzusze tym bardziej poszłabym do lekarza. 31 lipca dostałam pierwszy okres po poronieniu i jeszcze jakies resztki wypatrzylam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ