X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża biochemiczna - całkowite zmiany okresu po straconej ciąży
Odpowiedz

Ciąża biochemiczna - całkowite zmiany okresu po straconej ciąży

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lollita Ekspertka

Wysłany: 2 lutego 2017, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Zacznę od tego że moją ciążę straciłam 27.11.2016 ciąża biochemiczna bez łyżeczkowania. Zastanawiam się czy może mi się teraz zmienić @. Chodzi mi o intensywność i objawy. Nigdy nie miałam problemów z @. Czasem się spóźniała ale nigdy bardzo nie bolała nie miałam zadnych objawów. Jest możliwe ze po ciąży mogę teraz mieć mocne bóle i inne objawy jakich do tej pory nie było?

4 cs:)
  • Xaxa Autorytet

Wysłany: 2 lutego 2017, 11:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest możliwe, chociaż ja bym porozmawiała z lekarzem o tym. Ja zawsze miałam bezbolesne @ a druga po biochemicznej była tak bolesna, że płakałam z bólu, kolejne były normalne. Myślę, że na to wpływ mają zaburzenia hormonalne po poronieniu. Za to z każdym poronieniem zmieniają mi się cykle trochę. Do tego po poronieniach moja @ trwa dłużej.

km5sf71xff50fx7u.png
    Aniołki 02.2015 8tc 02.2016 9tc 11.2016 -cb ;(
    07.2016 bardzo złe wyniki u M - kuracja
    MTHFR C677T homozygota, mutacja Leiden, mutacja w genie protrombiny i pai - taki mam piękny zestaw

• lollita Ekspertka

Wysłany: 2 lutego 2017, 12:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już miała jedną @ po poronieniu. I niczym nie różniła się od tych z przed. Teraz mam dziwne objawy przed@ no i do tego mi sie spóźnia. I to mnie zastanawia czy to hormony i za chwilę dostanę @ czy też mogę być w ciąży.Nie wiem co o tym myśleć

4 cs:)
  • chcebardzobycmama Autorytet

Wysłany: 21 lutego 2017, 15:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny . Skad wiedzialyscie ,ze to ciaza biochemiczna ? Widac bylo cos na usg czy od razu plamilyscie ?

grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

oar8skjou77gkdir.png
  • dydone Przyjaciółka

Wysłany: 21 lutego 2017, 16:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po biochemicznej wszystko było jak wcześniej. A wiedziałam że biochemiczna bo beta była pozytywna pow. 100, ale na usg nic nie było widać jak zaczęłam plamić, potem krwawić i no i zaczęła beta spadać

02.01.2019 r. Maria , Szymon [*] 39 tc , Aniołek [*] 8 tc, Aniołek [*] 5 tc, Aniolek [*] 7tc
    km5sgu1ri0500snx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ