X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża biochemiczna - całkowite zmiany okresu po straconej ciąży
Odpowiedz

Ciąża biochemiczna - całkowite zmiany okresu po straconej ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 2 lutego 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Zacznę od tego że moją ciążę straciłam 27.11.2016 ciąża biochemiczna bez łyżeczkowania. Zastanawiam się czy może mi się teraz zmienić @. Chodzi mi o intensywność i objawy. Nigdy nie miałam problemów z @. Czasem się spóźniała ale nigdy bardzo nie bolała nie miałam zadnych objawów. Jest możliwe ze po ciąży mogę teraz mieć mocne bóle i inne objawy jakich do tej pory nie było?

    4 cs:)
  • Xaxa Autorytet
    Postów: 520 132

    Wysłany: 2 lutego 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest możliwe, chociaż ja bym porozmawiała z lekarzem o tym. Ja zawsze miałam bezbolesne @ a druga po biochemicznej była tak bolesna, że płakałam z bólu, kolejne były normalne. Myślę, że na to wpływ mają zaburzenia hormonalne po poronieniu. Za to z każdym poronieniem zmieniają mi się cykle trochę. Do tego po poronieniach moja @ trwa dłużej.

    km5sf71xff50fx7u.png
    Aniołki 02.2015 8tc 02.2016 9tc 11.2016 -cb ;(
    07.2016 bardzo złe wyniki u M - kuracja
    MTHFR C677T homozygota, mutacja Leiden, mutacja w genie protrombiny i pai - taki mam piękny zestaw

  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 2 lutego 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już miała jedną @ po poronieniu. I niczym nie różniła się od tych z przed. Teraz mam dziwne objawy przed@ no i do tego mi sie spóźnia. I to mnie zastanawia czy to hormony i za chwilę dostanę @ czy też mogę być w ciąży.Nie wiem co o tym myśleć

    4 cs:)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 21 lutego 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny . Skad wiedzialyscie ,ze to ciaza biochemiczna ? Widac bylo cos na usg czy od razu plamilyscie ?

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • dydone Przyjaciółka
    Postów: 163 33

    Wysłany: 21 lutego 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po biochemicznej wszystko było jak wcześniej. A wiedziałam że biochemiczna bo beta była pozytywna pow. 100, ale na usg nic nie było widać jak zaczęłam plamić, potem krwawić i no i zaczęła beta spadać

    02.01.2019 r. Maria , Szymon [*] 39 tc , Aniołek [*] 8 tc, Aniołek [*] 5 tc, Aniolek [*] 7tc
    km5sgu1ri0500snx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ