X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża biochemiczna i brak miesiączki
Odpowiedz

Ciąża biochemiczna i brak miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ola123321 Nowa
    Postów: 5 4

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny przychodzę z takim pytaniem
    Na początku lipca byłam u ginekologa w związku z tym iż bardzo bolal mnie brzuch i okres spóźniał mi się już 3 tygodnie ( wcześniej się tym nie przejmowałam ponieważ mam nieregularne miesiączki), zauważył na USG pusty pęcherzyk, zlecił zrobienie bety (8.07 wynik 62). Zalecił mi abym udała się do szpitala jeśli bóle będą się nasilać, co też zrobiłam.
    12 lipca w szpitalu beta z wynikiem 13, lekarz poinformował mnie iż widzi na USG torbiela na lewym jajniku wielkości 4cm oraz potwierdził ciążę biochemiczną. 13 lipca dostałam miesiączki ( chyba to było oczyszczenie) i do tej pory nie mam miesiączki. Dodam iż mam bóle podbrzusza i nieraz czuje się jakbym miała dostać miesiączkę a ona nie przychodzi.
    Co to może być?

    Olcykowa lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ