X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża obumarła a temperatura
Odpowiedz

Ciąża obumarła a temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki powiedzcie mi jedną rzecz. W pierwszej ciąży płód obumarł. Nie miałam żadnych plamień ani krwawień, nie bolał mnie brzuch. Jedyne co to przestały boleć mnie piersi. Lekarz stwierdził, że nie bije serduszko i dał mi tabletki na poronienie ponieważ martwy płód nosiłam już 3 tygodnie i nie zapowiadało się aby mój organizm miał się sam oczyścić. Teraz jestem w 3 ciąży i chciałam zapytać doświadczone kobiety. Czy temperatura w pochwie spada, jeśli ciąża obumarła? Czy może idzie w górę lub jest stała? Nie mierzyłam temperatury w 1 ciąży a nie ukrywam, że trochę się obawiam. Pierwszą wizytę na usg mam na 4 listopada, więc to jeszcze troszkę czasu. Aktualnie jestem w 6 tyg ciąży. Objawy są ale ciągle coś nie daje mi spokoju.

  • agnieszka1290 Ekspertka
    Postów: 238 74

    Wysłany: 18 października 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Czarnaa* wrote:
    Dziewuszki powiedzcie mi jedną rzecz. W pierwszej ciąży płód obumarł. Nie miałam żadnych plamień ani krwawień, nie bolał mnie brzuch. Jedyne co to przestały boleć mnie piersi. Lekarz stwierdził, że nie bije serduszko i dał mi tabletki na poronienie ponieważ martwy płód nosiłam już 3 tygodnie i nie zapowiadało się aby mój organizm miał się sam oczyścić. Teraz jestem w 3 ciąży i chciałam zapytać doświadczone kobiety. Czy temperatura w pochwie spada, jeśli ciąża obumarła? Czy może idzie w górę lub jest stała? Nie mierzyłam temperatury w 1 ciąży a nie ukrywam, że trochę się obawiam. Pierwszą wizytę na usg mam na 4 listopada, więc to jeszcze troszkę czasu. Aktualnie jestem w 6 tyg ciąży. Objawy są ale ciągle coś nie daje mi spokoju.

    To chyba zależy też od organizmu , u mnie była wyższa temp. ( moja ciąża obumarła 6tydz 4 dni a powinna być 9 tydz), temp powinna spaść razem z poziomem hormonu BHCG .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ