Forum Poronienie Ciąża zaraz po łyżeczkowaniu
Odpowiedz

Ciąża zaraz po łyżeczkowaniu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lilka94 Znajoma

Wysłany: 12 sierpnia, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z was była w podobnej sytuacji? W sensie nie doczekała pierwszego okresu po łyżeczkowaniu i już była w ciąży?
    Trochę się obawiam że u mnie może być taka sytuacja bo nie zabezpieczylismy się, zabieg był miesiąc temu a ja nadal nie mam okresu a na teście ciążowym zrobionym dzisiaj wyszedł cień cienia drugiej kreski. Wiem że to nasza wina i to było nieodpowiedzialne ale czasu już nie cofne.. Zastanawiam się czy jest szansa na donoszenie ciąży.

• APrzybylska Autorytet

Wysłany: 12 sierpnia, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj. Ja mam piękną, zdrową córeczkę z pierwszego cyklu po zabiegu. 19.05 miałam łyżeczkowanie, po 36 dniach okres, owulacja 9.07 i 19.07 pierwszy pozytywny test 🙂

Odpowiadając na Twoje pytanie, tak jest możliwe, że ciąża będzie spokojna i szczęśliwie zakończona. Powodzenia ❤️

Lilka94, fiorella82 lubią tę wiadomość

oar83e3kcbyn12de.png

29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Inga28 Koleżanka

Wysłany: 16 września, 10:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie jestem w podobnej sytuacji... 20 sierpnia zabieg łyżeczkowania (puste jajo płodowe) tylko tydzień plamiłam, a po 3 tygodniach od zabiegu trochę nas z mężem poniosło... A ja mam dziwne bóle brzucha, jak w poprzedniej ciąży :( Mam nadzieje, że to jednak na zbliżający się okres

• Lilka94 Znajoma

Wysłany: 18 września, 16:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga28 wrote:
    właśnie jestem w podobnej sytuacji... 20 sierpnia zabieg łyżeczkowania (puste jajo płodowe) tylko tydzień plamiłam, a po 3 tygodniach od zabiegu trochę nas z mężem poniosło... A ja mam dziwne bóle brzucha, jak w poprzedniej ciąży :( Mam nadzieje, że to jednak na zbliżający się okres

U mnie to jednak nie była ciąża.
    Kilka dni później pojawił się okres i zaczęliśmy starania zaraz po nim. Oby kolejna @ nie przyszła. Przykro mi z powodu Twojej straty. Jeśli okaże się że znowu jesteś w ciąży to trzymam kciuki i nie stresuj się na zapas, wiele kobiet donosiło ciąze po łyżeczkowaniu :)

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)