X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Cykl po ciąży biochemicznej
Odpowiedz

Cykl po ciąży biochemicznej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marta24 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 14 lipca 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie, mam do zrobienia histeroskopie po kolejnym poronieniu dostałam informacje z przychodni ze musi ona być wykonana ok. 12 dnia cyklu, teraz chyba sie rozregulowałam 9 dnień spóznienia po ciąży biochemicznej i ani widu ani słychu... Dziewczyny jak to było u was z cyklem po ?
    to moje trzecie poronienie ale przy wcześniejszych miesiączka przychodziła z 2-3 dniowym poślizgiem do lekarza niestety muszę poczekac

    [*]
    Aniołek 13tc
    5tc :(
    6tc :(
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 16 lipca 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta - ja zaszłam w ciążę po krwawieniu z cb, ale serduszko przestało bić.

    Po łyżeczkowaniach wcześniej pierwsza @ była po 35 dniach a po drugim po 29 dniach.

    Chciałam się Ciebie o tą histeroskopię zapytać - ginekolog na nfz Ci zlecił czy jak?

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ