X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czy jest jeszcze szansa?
Odpowiedz

Czy jest jeszcze szansa?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia34 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 19 października 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, witam, jestem tu pierwszy raz. Siedze i placze.
    Moze ktoras z Was miala podobnie i bedziecie mogly mnie pocieszyc...
    Moja sytuacja:
    OM 11.09.2014
    OWU prawdopodobnie 22.09.2014, pisze prawdopodobnie bo nie mialam monitoringu, ale tez znam swoje cykle i wlasnie wtedy wydaje mi sie, ze byla owu. Z reszta gdyby byla pozniej to nie mialam jak w ciaze zajsc bo caly nastepny tydzien bylam u rodzicow.
    Cykle mam 25 dniowe.
    7.10.2014 dwa pozytywne testy.
    8.10.2014 HCG 1073.
    13.10.2014 HCG 2606.
    16.10.2014 USG pecherzyk ciazowy 4,1 mm pusty.
    18.10.2014 HCG 3363.
    I dlatego wczoraj trafilam znow na USG, niepokoil mnie niski przyrost bety.
    Na USG pecherzyk 6,1 mm wiec urosl, ale gin powiedzial, ze beta jest za niska, przyrost powinien byc wiekszy. Szanse sa nikle. Powiedzial, ze to moze byc poczatek poronienia. Nie moze powiedziec dzisiaj, ze na pewno i nadziei mi nie odebral, ale moze tak byc, ze beta w poniedzialek zacznie spadac. Wtedy mam przyjechac do szpitala.
    Strasznie sie martwie, bardzo chce tego dziecka.
    Pecherzyk przeciez urosl, on sam powiedzial, ze to, ze jest pusty nic nie znaczy, bo w 5 t 2d ma prawo nic nie byc widac. Ale ta beta :-(
    Siedze i rycze, nie wiem co mam robic, zwariuje do poniedzialku :-(
    Kasia

    Kasia34
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ