Forum Poronienie Czy to było poronienie ?
Odpowiedz

Czy to było poronienie ?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zoneczka Znajoma

Wysłany: 30 grudnia 2013, 00:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Często o tym myśle , bo dopiero zaczełam starania . Był taki czas , gdzie przez okolo 2 tygodnie moje piersi były takie czułe i obrzmiałe , każdego ranka czułam takie delikatne mdłości . robiłam testy rano i negatywne były . Pewnego dnia dostałam takiego okresu jakiego nigdy nie przezyłam . Bolalo mnie okropnie , było mi nie dobrze . Bywało też że było mi zinmo i czułam się osłabiona . okres był bardzo obfity . po uplywie 2 tygodni miala 4 dniowe plamienie , ktore wygladalo jak oberwanie błony śluzowej . Czy mimo testów negatywnych moglam byc w ciązy ? dodam , że jak podjeżewałam ciąze byłam strasznie zmęczona . Cały czas mialam ochote spać .

żoneczka
  • zielarka Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2013, 18:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mogła być ciąża, znam przypadek, że testy wychodziły negatywne mimo potwierdzonej ciąży.

FITop1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego