X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czy to było poronienie ?
Odpowiedz

Czy to było poronienie ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zoneczka Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Często o tym myśle , bo dopiero zaczełam starania . Był taki czas , gdzie przez okolo 2 tygodnie moje piersi były takie czułe i obrzmiałe , każdego ranka czułam takie delikatne mdłości . robiłam testy rano i negatywne były . Pewnego dnia dostałam takiego okresu jakiego nigdy nie przezyłam . Bolalo mnie okropnie , było mi nie dobrze . Bywało też że było mi zinmo i czułam się osłabiona . okres był bardzo obfity . po uplywie 2 tygodni miala 4 dniowe plamienie , ktore wygladalo jak oberwanie błony śluzowej . Czy mimo testów negatywnych moglam byc w ciązy ? dodam , że jak podjeżewałam ciąze byłam strasznie zmęczona . Cały czas mialam ochote spać .

    żoneczka
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mogła być ciąża, znam przypadek, że testy wychodziły negatywne mimo potwierdzonej ciąży.

    FITop1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ