X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czy to było poronienie ?
Odpowiedz

Czy to było poronienie ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zoneczka Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Często o tym myśle , bo dopiero zaczełam starania . Był taki czas , gdzie przez okolo 2 tygodnie moje piersi były takie czułe i obrzmiałe , każdego ranka czułam takie delikatne mdłości . robiłam testy rano i negatywne były . Pewnego dnia dostałam takiego okresu jakiego nigdy nie przezyłam . Bolalo mnie okropnie , było mi nie dobrze . Bywało też że było mi zinmo i czułam się osłabiona . okres był bardzo obfity . po uplywie 2 tygodni miala 4 dniowe plamienie , ktore wygladalo jak oberwanie błony śluzowej . Czy mimo testów negatywnych moglam byc w ciązy ? dodam , że jak podjeżewałam ciąze byłam strasznie zmęczona . Cały czas mialam ochote spać .

    żoneczka
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mogła być ciąża, znam przypadek, że testy wychodziły negatywne mimo potwierdzonej ciąży.

    FITop1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ