X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czy to wczesna ciąża?
Odpowiedz

Czy to wczesna ciąża?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kami1906 Nowa

Wysłany: 8 marca, 08:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem tu nowa i i nie wiem od czego mam zacząć potrzebuje czyjejś rady i opinii , już nie wiem co mam robić i do kogo mam iść z tym problemem .W dniu 28.02.22 o 21 miałam robione badania beta HCG wynik 2mlU zgłosiłam to lekarzowi który stwierdził że to początek ciąży , 2 dni później poszłam do innego który stwierdził że to nie ciąża bo ciąża jest ponad 5 mlU wykonałam 04.03 .22 kolejne badania ok 10 rano po pobraniu krwi dostałam silnych skurczy i krwawienia które trwało 2 dni zaobserwowałam że ciągle leciały skrzepy krwi.Tego samego dnia dowiedziałam sie że mój 2 wynik bety to 0,1 mlU mam 21 lat mam stałą pracę , i stałego partnera,z ktorym staram się o dziecko. Mam mętlik w głowie bo lekarze mówią każdy co innego , na internecie dużo czytałam że to mogła być wczesna ciąża koleżanki też twierdzą że to ciąża . Miałam wiele objawów ciąży ... Bardzo proszę o radę i jakieś informacje co mam w takiej sytuacji robić . Czy powtórzyć badania , czy to było poronienie czy byłam w tej ciaży czy jest szansa że dalej w niej jestem

• Babulka Autorytet

Wysłany: 8 marca, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik ponizej 5 to brak ciąży. Wynik 5-25 to wynik graniczny, który trzeba powtórzyć i jeśli wzrośnie dwukrotnie w ciągu 48h to potwierdza ciążę. Jeśli masz jakieś wątpliwości to skonsultuj je z lekarzem, który Cię badał i robił usg.
    Z wyników krwi wynika, że nie jesteś w ciąży i rozpoczęłaś nowy cykl.

0zCCp2.png
    MbKpp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ