X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czynnik v leiden
Odpowiedz

Czynnik v leiden

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylwiiia Koleżanka
    Postów: 39 7

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Dziewczyny czy ktoras ma wykryty ten czynnik? Od którego dnia cyklu mialyscie wlaczona heparyne?

  • Iza35 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ale ja nawet w ciążę zajść nie mogę bo mam jeszcze Pai -1 i mthr...
    Teraz próbuje na in vitro i dzień oo transferze już heparynę mi przepisał

  • sylwiiia Koleżanka
    Postów: 39 7

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez wyszly oprocz czynnik V (Leiden)jeszcze Mthfr i Paw-1 w ukladzie heterozygotycznym. Teraz jestem po pierwszyn criotransferze nieudanyn 😔 ale lekarz nie wlaczyl mi heparyny.

  • sylwiiia Koleżanka
    Postów: 39 7

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza35 wrote:
    Ja mam ale ja nawet w ciążę zajść nie mogę bo mam jeszcze Pai -1 i mthr...
    Teraz próbuje na in vitro i dzień oo transferze już heparynę mi przepisał
    Na cyklu naturalnym podchodzicie?

  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4824 3965

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiiia wrote:
    Czesc. Dziewczyny czy ktoras ma wykryty ten czynnik? Od którego dnia cyklu mialyscie wlaczona heparyne?

    Ja w obu ciążach brałam heparynę po pozytywnym teście na własną rękę... Tu gdzie mieszkam w Nl ginekolog mówił, że nie zaleca heparyny, jesli nie było żadnego incydentu z zakrzepem ale i tak brałam.

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiiia wrote:
    Czesc. Dziewczyny czy ktoras ma wykryty ten czynnik? Od którego dnia cyklu mialyscie wlaczona heparyne?

    ja się w 1 ciąży kułam od 8dc, w drugiej od testu, bo to
    było jajko niespodzianka 😉

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Mamainprogress Koleżanka
    Postów: 66 17

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę może warto spróbować Heparynę wcześniej np od owulacji lub nawet zaraz po okresie ... wiele jest tu historii dziewczyn które, starały się latami i w 1 cyklu po podaniu Heparyny zaskoczyło. Ja jestem 3 cykl po poronieniu, i mam zdiagnozowaną Trombofilię wrodzoną także teraz biorę heparynę plus acard od owulacji i zobaczymy.

    Starania o ❤️ Od 2021 marzec
    1 ciąża - październik 2021 💔 7tc
    3 IUI - Lipiec 🍀
  • sylwiiia Koleżanka
    Postów: 39 7

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamainprogress wrote:
    Kurczę może warto spróbować Heparynę wcześniej np od owulacji lub nawet zaraz po okresie ... wiele jest tu historii dziewczyn które, starały się latami i w 1 cyklu po podaniu Heparyny zaskoczyło. Ja jestem 3 cykl po poronieniu, i mam zdiagnozowaną Trombofilię wrodzoną także teraz biorę heparynę plus acard od owulacji i zobaczymy.
    Czy heparyne przepisal Ci lekarz ktory prowadzi wasze in vitro?

  • Iza35 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 1 lutego 2022, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiiia wrote:
    Na cyklu naturalnym podchodzicie?
    Tak. Na naturalnym. Ja też miałam 3 in vitro bez heparyny. Trzecie się udało ale poronilam..dopiero po tym sama zrobiłam sobie test i wyszły mutacje. Pai-1 mam do tego homozygotyczne.
    Tak na naturalnym pierwszy raz. Heparyna dzień po transferze.

  • Iza35 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 1 lutego 2022, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamainprogress wrote:
    Kurczę może warto spróbować Heparynę wcześniej np od owulacji lub nawet zaraz po okresie ... wiele jest tu historii dziewczyn które, starały się latami i w 1 cyklu po podaniu Heparyny zaskoczyło. Ja jestem 3 cykl po poronieniu, i mam zdiagnozowaną Trombofilię wrodzoną także teraz biorę heparynę plus acard od owulacji i zobaczymy.

    Dokładnie acard do tego też mi przepisał.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ