X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Do dziewczyn po ciąży biochemicznej
Odpowiedz

Do dziewczyn po ciąży biochemicznej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 15 marca 2020, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do dziewczyn które miały ciąże biochemiczne.
    Czy "okres" przychodził spóźniony czy zdarzyło się że był w terminie?
    Ostatni cykl był bardzo dziwny....
    3 razy byłam w ciąży.
    2 razy donoszone, raz poronienie.
    2 razy miałam plamienie implantacyjne ale było naprawdę krótkie, chwilowe i bardzo delikatne.
    Teraz było dość mocne plamienie dwa dni, 3 dnia czysto zupełnie (dzień planowej miesiączki) nawet w środku (sprawdzałam palcem przy szyjce...). A 4 dnia okres który rozkręcal się aż do wieczora...
    Zawsze po prostu rano budziłam się i okres był...od razu krwawienia.
    Okres przyszedł więc tak jakby dzień później niż zwykle chociaż raz na jakiś czas tak bywa że jest dzień wcześniej/później...
    cykl trwał 28 dni, owu 14/15 dc (monitoring)

    Dodam że nigdy nie było plamienia przed okresem, prog badany i ok ale tym razem pierwszy raz wzięłam luteine...Więc plamienie raczej nie od niskiego proga...

    Cykl stymulowany, ale to nie pierwszy i nigdy takich jaj...

    Czy to luteina tak namieszala czy coś mogło być na rzeczy??

    Niby biochemiczna to taka co wychodzi w krwii a nie widać na usg i po potwierdzeniu ciąży przychodzi jakby spóźniony okres...

    Nie robię testów przed terminem @ więc teraz mam zagwozdke...

    Przecież ciąża jest dopiero od implantacji.
    Jest opcja że zarodek zaimplantował się na 2 dni a 3 od razu "poronił"?

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 15 marca 2020, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, u mnie wyglądało to tak, że beta pozytywna, a na drugi dzień po prostu mnie zalało... Po kilku dniach zrobiłam test i był już ujemny. Miałam trochę tych biochemicznych i generalnie czasami też zaczynało się plamieniami, ale zazwyczaj jednak krwawienie od razu.
    Edit: bywało w terminie miesiączki ale też i kilka dni po.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2020, 22:39

    8p3os65gp79cy9ly.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ